Menu Górne

O Nas

Polskie Towary jest miejscem, w którym Internauci mogą zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat towarów made in Poland. Pokazujemy Wam gdzie są produkowane, kto zajmuje się produkcją, dystrybucją, działem marketingu czy nawiązywaniem kontaktów biznesowych. Polskie Towary to miejsce, w który możecie poznać detale na temat produktów z różnych dziedzin. Zaprezentujemy Wam parametry urządzeń oraz maszyn, wskażemy na odpowiednio dla człowieka skład żywności, przyjrzymy się funkcjonowaniu codziennych sprzętów AGD czy RTV. Zrecenzujemy materiały budowlane czy dodatki, które możecie zamieścić w Waszych domach.

Czego dowiem się na łamach portalu?

Testujmy polskie towary rzetelnie, wnikliwie oraz obiektywnie. Staramy się przedstawić naszym czytelnikom informacje, których nie znajdą nigdzie indziej. Produkty, których opisy lub recenzje znajdziecie na łamach tego serwisu pochodzą wyłącznie z polskiej produkcji i stają się źródłem dochodów polskich przedsiębiorców. Jeśli chcecie wiedzieć w jaki sposób wdrożyć swoje towary na polski rynek, a także w jaki sposób zająć się eksportem tego, czym się zajmujecie – regularnie czytanie naszych artykułów musi być zatem koniecznością. Zachęcamy się do zapoznania z dotychczas stworzoną przez nas zawartością, a także obserwowaniem tego, co pojawi się na łamach strony w najbliższym czasie.

Nasza wizja

Wierzymy, że polskie towary mogą stać się nie tylko źródłem sukcesu regionalnego, ale także krajowego i międzynarodowego. Zapoznajcie się z nimi i przetestujecie samodzielnie. Chcemy rozwijać się przy udziale komentarzy i podpowiedzi naszych czytelników, czyli Was. Zachęcamy do zadawania pytań oraz podsyłania nam nazw towarów, którymi mogłaby się zająć nasza redakcja.